[]

illüstratör sorusu

gelen belgeyi açıyorum, içinde 2 resimli çalışma var, resimlerden biri açılmıyor beyaz gösteriyor, yardımcı olacak var mıdır, yüksek versiyon ai lazım bildiğim kadarıyla.
 
yüksek versiyon .ai ise muhtemelen diğerini de göstermez.
-yine de alternatif çözüm olarak, gelen .ai dosyasını farklı olarak kaydedip uzantısını .pdf olarak değiştirip tekrar illustrator'da açmayı deneyin.
-diğer resmi açarken görselin linkini soruyor mu? (eğer öyle ise dosyanın kendisine ihtiyaç var)
-görselin opacity'si yanlışlıkla sıfıra falan indirilmiş ya da transperency ayarında screen/overlay falan kalmış olabilir mi ?
  • yanginmerdiveni  (23.07.19 17:48:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.