Assos - Akçay arası kamp yeri önerisi

Merhabalar, yakın bir zamanda arkadaşlarla Assos - Akçay arasındaki bölgede bir çadır kampı yapalım diyoruz. Benim az da olsa tecrübem var. Irganize bir yer olursa arkadaşlar için iyi olur ancak önerebileceğiniz bir nokta da olsa iyi olur. Deniz olursa iyi olur ama şarr değil amaç doğayı temiz tutarak hoşça vakit geçirmek. Şimdiden teşekkür ederim.

eskiden güreyi geçtikten sonra altınoluğa gelmeden denize nazır bi kamp vardı

www.trivago.com.tr

ha bi de bu var

www.misirli-ahmet.com
  • same idiot  (22.07.19 20:10:14)
Assos Kadırga Koyu'nda tatil yaptık biz. Orada kamp alanı da vardı.

  • birşeylersoracağım  (22.07.19 21:45:42)
Teşekkürler

  • mythralioz  (23.07.19 00:37:00)
bütçe çok önemli değilse,

keçi kamping; goo.gl

kamp olive; g.page

ozgur plaj; goo.gl

mapsten bakabilirsiniz kadırga koyundan itibaren 15-20 tane kamp alanı var. yorumlara göre karar verirsiniz. fotoğrafları da mevcut çoğunun.

üstteki 3 tanesi benim beğendiğim ama fiyatları çadır kamp için bir iki tık yüksek yerler. keçi eğlenceli falan iyidir.
  • jugador  (23.07.19 11:38:27)