[]

araç kullanımı sorusu

youtu.be

ilgili dakikada kalkış yapılıyor, motordan anormal bi ses çıkıyor, pedallarda nasıl bir kombinasyonla yapılır. Bilen anlatsa iyi olur.


 
Motoru kesiciye sokmuş. Kalkarken araç patinaja düştüğü için tekerlerin sarması bitene kadar gaza sonuna kadar basıp(patinaj çektiği için araç sonuna kadar basmamıştır bile belki) vitesi atmamış. Günümüz standart araçlarında devir kesiciden önce araç beyni devreye girerek, motorun kendisine zarar verecek kadar yüksek devirlere çıkmasını engelliyor.

www.youtube.com
  • reactionic  (22.07.19 18:32:46 ~ 18:52:20) 
gaza sonuna kadar basarak deviri kesiciye sokuyor. her araçta yoktur bu özellik. çoğu japonda vardır.


  • false pretension  (22.07.19 20:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.