[]

THY kabin bagaj hakkı?

Merhaba, 9 Ağustos’ta THY ile Litvanya’ya gideceğim. Kabin bagaj hakkım tek parça 8kg. Fakat benim bir orta boy spor çantam bir sırt çantam bir de laptop çantam olacak. Bu şekilde uçağa giriş yaparsam sizce herhangi bir sorun yaşatırlar mı bana?
 
%99 olmaz.


  • slhmlr  (19.07.19 22:06:04) 
Kabin bagajınızla birlikte el çantası, fotoğraf makinesi, çanta tipi bebek puseti, dizüstü bilgisayar ya da sivri uçlu olmayan şemsiye gibi kişisel eşyalarınızdan birini kabinde ücretsiz taşıyabiliyoruz.

THY böyle diyor sitesinde. Yani çantalardan biri ufak sayilabilir ise sıkıntı cikmaz.
  • elorelia  (19.07.19 22:19:52) 
Sıkıntı olmaz millet nelerle biniyor.


  • catch the arrow  (19.07.19 22:36:28) 
Laptop çantası + kol çantanız veya sırt çantanız + 8 kg yi aşmayan bavulla hiç bir sorun olmaz tr den çıkışta.


  • bubiruyaolmali  (19.07.19 23:35:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.