Bir önceki kadına terbiyesiz demek kötü mü sorumu geliştiriyorum

Sevgilim kiskandi trip atti bende terbiyesiz yeter artik dedim.

Çok mu ağır konuşmuşum

bu laftan sonra ayrılmazsanız sizi hiçbir şey ayıramaz.

  • diffarentiationation  (10.07.19 13:12:39)
Çok ağır konuşmuşsun kabul edilemez bi' durum cidden, terbiyelerin selameti açısından hemen ayrılın.

  • Beherit  (10.07.19 13:12:54)
Bi terbiyesizlik goremedim. Neden hataniz varsa gönül almak yerine her seyi dogru yapiyor gibi davraniyorsunuz?

  • cilekesgargi  (10.07.19 13:16:04)
kadın-erkek'ten öte olarak "terbiyesiz" kelimesi gayet ağır bir söz, sevgilim bana bunu dese ben ayrılırdım muhtemelen

  • helena  (10.07.19 13:19:16)
Kızgınlık anında ağızdan çıkabilir öyle şeyler, sevgin baki ise sorun olmaz.

Edit:İmla
  • paramolacak  (10.07.19 13:19:44 ~ 13:20:08)
o iş tamam

  • tabii lan manyak mısın  (10.07.19 13:20:37)
Gercekten terbiyesizlik yaptiysa cok agir bir sey degil. "Surtuk" falan dememissin, abartili bir sey yok.

  • stavro  (10.07.19 13:26:26)
Kardeş s500 füzesi atsaydın bari.Çok ağır konuşmuşsun.Şaka bir yana bu konuşmaya ağır diyen arkadaşların hepsi lise dö sen benuğa mezunu galiba :)) ben çeliktepe cengizhan çocuğuyum ortada ağır konuşma falan yok.Ohoo siz ağır konuşma görmemişsiniz gayet normal bir tepki vermişsin,gakaret falanda yok.

  • soru icin geldim  (10.07.19 13:37:59)
Birbirlerine küfür edip,ağızlarına geleni sayıp,yarım saat sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eden insanlar var. Siz hangisisiniz bilemiyorum ama benim için kim derse desin ağır bir laf. İkiniz de bu lafı normal karşılayacaksınız, ilişkinin diline eklenir. Bir dahaki kavgada o da size söyler.

  • asteriks  (10.07.19 13:48:21 ~ 13:48:50)
ağır konuşmamışsın. hakettiğini düşünüyorsan problem yok.

  • güneyli çocuk  (10.07.19 13:51:21)
kadın kişisiyim.

sevgilimi 'haksız yere' kıskansam, onu asla yapmayacağından emin olduğum şeylerle suçlasam, bana terbiyesiz demekte yerden göğe kadar hakkı var. çünkü suçlu olmayan birine iftira atmak ve elinde kanıt olmadığı halde bunda ısrar etmek terbiyesizliktir. adam benim için neler yapıyor, sevgisini göstermek için şekilden şekile giriyor, başkasına yan gözle baktığını dahi görmemişim. sırf iki ilgi göreceğim diye onu nelerle itham ediyorum. bence bu terbiyesizlik.

seven insan kıskanır tabi ama her şeyin de bir şeyi var.

ha; sevgilimle aramız zaten limonidir, daha önce aldatmıştır, bir sorunlar vardır ve/veya kıskanmakta haklı sebeplerim vardır falan; o zaman iş değişir tabi.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.07.19 14:02:40)
(bkz: ayrıl coco)

  • lcha  (10.07.19 14:05:31)
cok agir bir laf bence. sevgili olsaydim ayrilirdim.

  • xvyz  (10.07.19 14:17:29)
@istanbul kanatlarimin altinda umarım ilk paragrafta yazdığın şeyler sadece yazıda kalmıyordur (:

  • Psycho Mantis  (10.07.19 20:40:11)
@psycho haha biraz lafta kalıyor aslında çünkü şu 5 yıla yaklaşan birlikteliğimizde sevgilimle aramızda herhangi bir kıskançlık tartışması çıkmadı. o paragrafı tamamen varsayımsal olarak yazdım. erkek arkadaşıma aldatmaca konusunda gözüm kapalı güvenirim. o da bana. sanırım biz birbirimizden iyisini bulamayız ve bunun farkındayız. o yüzden gözümüz dışarı kaymıyor.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.07.19 22:59:53)