şu kitaplardan hangisi sizde kalsın isterdiniz?

ben kararımı verdim ama görüşleri de almak isterim. birde burda olmayıp prokrastineyşın ve osho pratik meditasyonlar ve zor bir ailede büyümek kitapları var?

i.hizliresim.com

zor aile, iyi hissetmek, şimdinin gücü.

  • e haliyle  (06.07.19 22:57:05)
Hiçbiri

Gerçekten.
  • Mirket  (06.07.19 23:00:00)
Sobada yakacaksam sayfası en çok olan. Okumak içinse hiçbiri.

  • influx  (06.07.19 23:11:06)
Hocam psikoloji bölümüne gidecekseniz bile kapağı bile, beni alma, diye bağıran kitapları almayın. Kaknüs Yayınlarından çıkan Kişilik kitabını tavsiye ederim. Pahalı ama çok kalın ve haliyle dolu bir kitap. Bunlara harcayacağınız parayı tek seferde ona yatırın.

  • black holes in the sky  (06.07.19 23:22:42)
ya şaka gibi, adamlar david burns'ün kitaplarını sobada yakın diyo ajshdahda. kitapları cbt için bayağı iyidir, onun kitaplarını saklayabilirsiniz. david eagleman de iyidir. daniel goleman de. ne aradığınıza bağlı.

  • xvyz  (06.07.19 23:25:59)
not: osho'yu yakabilirsin.

  • xvyz  (06.07.19 23:26:46)
psikoloji bölümünde beyin fizyolojisiyle, sinirbilimle ilgili pek çok ders olacak, o nedenle beyin senin hikayen iyi bir başlangıç olabilir. onun dışında ismi her ne kadar kişisel gelişim kitabını andırıyor olsa da iyi hissetmek kitabının da aslında bdt ile ilgili faydalı bilgiler verebileceğini söyleyebilirim.

  • vacigok  (06.07.19 23:38:30)
Oshonun takipçileri, Amerikan topraklarındaki en büyük terörist biyolojik saldırıdan sorumlu. Eğer bilgelik öğretilerine meraklıysanız halis mulis Budizme girin, vaktinizi, adını seks partileri, lükse düşkünlük ve terörist saldırılarla kirletmemis kişilerle kaybetmeyin. Thich Nhat Hanh tavsiyem.

  • JohnOakley  (06.07.19 23:41:01)
Xvyz+1.
İyi hissetmek diyorum ben.

  • pike  (06.07.19 23:50:38)
Herkes bu tarzı sevmek zorunda değil ki?
Soruda psikoloji sevme ön şartı mı var.
Kimi niye ne hakla kınıyorsunuz?
  • Mirket  (07.07.19 00:12:11)
osho denen adamin tek bir kitabini okudum, rezalet fikirleri vardi ya. bilge milge degil sarlatanin teki. baska seyleri de varmis bak yukarida yazmislar. onu okumayin bence gereksiz. bunu demeye geldim. bye.

  • aydonno  (07.07.19 00:48:58)
Hangisi iyi kitap dememişsiniz, hangisi sizde kalsın isterdiniz demişsiniz. Kişisel fikrimi söyledim. Hiçbiri ilgi alanıma girmeyebilir.

Ona ne hakla böyle dersin, bunu ne hakla sevmezsin, şunu nasıl bilmezsin diyerek kendi fikrini beyan eden herkese laf yetiştirmeniz çocukça.
  • influx  (07.07.19 03:00:30)
Hiçbirini istemem

  • all girls dream  (07.07.19 09:03:32)
Hiçbiri kişisel gelişim değil demişsiniz ama içlerinden okuduğum zengin baba yoksul baba kitabını (yarım bıraktım) okuduysanız bilirsiniz; “kimsenin bilmediği ama yatırım için uygun bir evi al sat yapmak, paranı riske atma oğuuul diyen babadan evladır” minvalinde öğütler çok boş be. Ali ağaoğlu, sabancı zengin oldu siz niye olamayasınız öğütlerinin bir faydası yok bence.1/100 başarı için pek tutarlı bir yönlendirme değil bu.

  • neysene  (07.07.19 14:52:50)
hiç biri sarmadı kitapların.
alayını sahafçılara satardım ben olsam.

  • pangea  (07.07.19 15:01:49)
Zengin baba yoksul baba sadece öğüt vermiyor ki; kapitalizmin çarkının nasıl döndüğüne dair muntazam örnekleri var.

  • for day to break  (07.07.19 19:02:58 ~ 19:03:46)