[]

Excel araya değer ekleme

Merhabalar. Yine saçma bi' excel problemi ile karşınızdayım.

Şimdi şöyleki 44 satırlık bir sayfa şeması oluşturulmuş.

ve bu şekilde alt alta 3 sayfa halinde veriler girilmiş.


Benim de şimdi birinci sayfanın en başına veri eklemem gerekiyor. sıralamayı bozamıyormuşuz. Bu durumda tek tek her satırı bir alta kopyalamak gerekiyor. Bunun daha kolay bir yolu var mı ?

 
en başa satır ekleyerek olmuyor mu? ben sorunu da pek anlamadım ya neyse.


  • orijinal nick bulamadim  (02.07.19 12:21:38) 
Doğru anladıysam, en üst satır numarasına sağ tıkla, ekle
yeni bir satır eklenir
ama yanlış anladım sanırım? yanlış anladıysam örnek dosya paylaşır mısın?
  • veritaslibertas  (02.07.19 12:22:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.