dayanıklı, ucuz kulak içi kulaklık tavsiyesi??

dayanıklı, özellikle kablosu dayanıklı kulaklık bakıyorum. bütçe olarak maksimum 150 lira ayırdım. ses kalitesi vasat olsa da problem değil, dediğim gibi önceliğim dayanıklılık.

sennheiser kabloları sağlam oluyor

  • veritaslibertas  (17.06.19 10:46:45)
seneler once akg y20 almistim, hala da calisiyor ve kullaniyorum. ses kalitesi oldukca tatmin edici, dogal ve dengeli bir ses veriyor. piyasada hala var midir, hala ~80 lira midir bilmiyorum fakat alternatif olarak akg'ye guvenilebilir diye dusunuyorum bu deneyimimden yola cikarak.

  • yasli ateist  (17.06.19 11:10:22)
ben pahalısını da ucuzunu da hep aynı yerden bozuyorum, jack ve kablonun birleştiği yer zamanla kırılarak temassızlık yapıyor

artık pahalı kulaklık almam, 8-10 ay önce 50 liraya jbl c100 si aldım hala dayanıyor bozulunca tekrar bundan alırım
  • freebird5406_2  (17.06.19 11:43:27)
freebird, ben de hep oradan bozuyorum. tıpkı senin düşündüğün gibi düşünerek AliExpress'ten baseus'un ucuz bir modelini aldım ve bozulacaksa bu bozulsun dedim fakat o da çok hızlı yıprandı :) şimdi de almışken kaliteli alayım kullanayım diyorum. bu arada c100 ben de kullandım 5-6 ay sonra tek taraf ses vermemeye başladı. yoksa çok memnundum.

  • steven anfield  (17.06.19 12:40:30)
aliexpreste kablosu değişebilen kulaklıklar var. onlara bakabilirsin.

  • teritori  (17.06.19 13:25:15)
Bozuluyor diye ucuz almak, yapılması gerekenin tam tersi. Kablosu değişebilen daha kaliteli bir şey alırsan kulaklık bozulmadığı sürece (ki hiç görmedim, cidden hep kablo kırılıyor) ömür boyu bile kullanırsın.

Ben çinden 25 dolarlık bi kulaklık getirtmiştim çok memnunum, şimdi vergi muhabbeti geldi yüzde 20 fazlasını düşün ama bence bir bak.

www.eksiduyuru.com

Şu başlıkta son girdi benim, örnek linkler modeller atmıştım bir göz at bence. Kablosu değişebilen kulaklıklar hep.
  • nhk ni youkosu  (17.06.19 14:02:27)