Dişi kediye erkek maması

Merhaba, veterinerimden her zamanki gibi royal canin 10kg mama alacaktık, yoktu siparişini verdik, geldi ancak erkek maması. Kedim diși. Veteriner sorun olmayacağını, hatta erkek kedi mamalarinin daha besleyici olduğunu söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Sorun olur mu?

Merhaba,

Bu konuda bilirkişi, yetkili birine benzeyen abimiz ''veteriner''.
Sorun olmayacağını iletmiş, daha besleyici olduğunu açıklamış.
Şimdi, dişi kediniz o mamayı yedikten sonra erkek kediye dönüşmüyorsa, sorun olmaz herhalde?

İyi günler.
  • Beherit  (15.06.19 13:11:34)
Veteriner kim ki sorun olmayacağını söylüyor??!!!

  • somethinginthewayshemoves  (15.06.19 13:39:22)
ironiler için teşekkürler. Hayvan besleyen herkes %100 her dediğine güvenilir veteriner bulmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Daha önce böyle bir şey yapmış ve zararını görmüş/görmemiş biri varsa diye soruyorum. Zeka dolu yorumları başka duyurulara alalım.

  • thejester  (15.06.19 14:02:48)