[]

Sivrisinekten korunma

www.migros.com.tr

Şu cihaz iş görür mü? Kullanıp memnun kalan var mı aramızda ?


 
2 yazdır kullanıyorum ben de. Niyeyse hep işe yaramaz gibi düşünüyordum ama gelmiyor gerçekten sivri falan


  • veritaslibertas  (12.06.19 12:48:57) 
bende detan var. başarılı.


  • sutlu nescafe  (12.06.19 13:01:46) 
Size de zararlı etkileri olabilecek bir şey bu. Sivrisinekten korunmak için eve sokmamayı deneseniz, camlara sineklik yaptırsanız daha iyi olmaz mı?


  • windowsguvenlikduvari  (12.06.19 13:13:33) 
bunlar kullanılırken cam açık olmalı zaten. o nedenle zararının fazla olmayacağını düşünüyorum. ayrıca sineklik olsa bile bir şekilde giriyorlar biryerden.


  • sutlu nescafe  (12.06.19 13:24:29) 
Benim sinekliğim var her camda, evde olduğum süre boyunca camlarım da açık, bütün yazı sineksiz geçirebiliyorum. Bir de kedim var gerçi. Giren olursa da o hallediyor muhtemelen. Gerçi hiç görmedim ama tahminim bu yönde.


  • windowsguvenlikduvari  (12.06.19 13:26:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.