bu ayakkabıya bu para verilir mi?

uzun zamandır almak istediğim bir ayakkabı ultraboost. adidas 2 gündür bi kampanya yapmış. 3 ürüne sepette %33 indirim veriyor. yanına 20 tl gibi fiyattan 2 de çorap ekledim sepet tutarı 870 tl falan oldu. normal satış fiyatı 1299 tl, ultraboost parley.yani sizce almalı mıyım yoksa çok mu abartı rakam? biliyorum tabi ki pahalı ama bazen insan birşeyi çok almak ister ya benimki de öyle. bu heves içimde kalmasın istiyorum. sizce?

ayakkabının fiyatı çok pahalı, bakınca özel bir çizgisi bir tasarımlık hali de yok (bence). bilemiyorum, ben almazdım.

  • füt  (12.06.19 07:48:35)
Vee ben dee almazdimmm. En basta;geliri belli bir ulke olarak oyle bir parayi bir ayakkabiya vermeyi dogru bulmuyorum.

  • balpolen  (12.06.19 07:50:34)
Bu ayakkabı 300 lira olsa para verip almam. 1.299 liraya alanlar paranın nerden geldiğini bilmiyordur.

Bu arada ayakkabı deyince kaliteli olmasına dikkat ederim. 20 yıldır falan adidas, nike alırım hep.
  • himmet dayi  (12.06.19 08:05:29)
Maaşı bilmeden bişey demek imkansız. 6bin aliyorsan alınabilir.

  • elorelia  (12.06.19 08:24:54)
300 lira olsa almam +1

Artık ucuz bir şey yok, kabul. Ama bu gerçekten pahalıymış.
  • orient blue  (12.06.19 08:25:13)
çok çirkinmiş ya. 1 yıl sonra yanakları patlayacak zaten çok yazık parana.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (12.06.19 08:37:11)
ben almam.

  • mikahakkinen  (12.06.19 08:46:49)
abi hangi ayakkabı bu link var mı? ultraboost parley diye arattığımda 800 liradan da daha ucuza çıkıyor da?

  • veritaslibertas  (12.06.19 08:52:58)
ben de beğenmedim.çok pahalı geldi. ama teknik bir ayrıcalığı varsa bilemem.

  • nzessia  (12.06.19 09:34:38)
instagram butiklerinde 50 liraya bulunur. al giy hevesini al. 800 lira verme bu ayakkabıya.

  • carabelli  (12.06.19 10:40:20)
abi iki yagmur veya uzun sureli gunluk kullanim gorse anasi sikilecek turden bi ayakkabi bu, fileli modeller hassas oluyor, uzulerek degmez diyecegim ben de :(

  • hjarteblod  (12.06.19 11:17:15)
nikedan beğendiğin bir model seçmeye bak, kullanım ömrü daha uzun verdiğin para boşa gitmez

  • bir soru sorcam  (12.06.19 11:38:58)
Valla ben giyilecek içilecek be yenilecek şeylere abuk sabuk paralar harcayan biri olarak seni desteklemeye geldim.

İçinde kalacağına al gitsin. Bir kere geleceğin dünyada imkanın varsa paranı harcayacaksın.
  • eazy  (12.06.19 11:43:51)
hepinize teşekkürler gencolar. benim de soruda belirttiğim gibi tabi ki çok pahalı. bununla birlikte kalitesine laf söyleyenin de çarpılacağını düşünüyorum. hem boost teknolojisi hem de koşu performansnın kalitesi belli. yani adidas giyiyorum ama bu ayakkabı olmaz diyen adama da gülerim. bir de tabi ki asgari ücret ile çalışmıyorum aylık faizle 5+ gibi bi rakam elime geçiyor. gerçi çok da alakası yok ama olsun.

sonuç: şimdilik rafa kaldırıldı. pure boost go ile devam. fiyat takip edilecek.
  • everythingok  (12.06.19 12:51:46)
nike modelleri çok çirkin ya, pro koşu falan tamam da günlük kot altına falan giyilecek ayakkabı bulamadım

  • everythingok  (12.06.19 13:05:06)
vay aq ben bunu 100 avustralya dolarina almistim.

  • baldur2  (12.06.19 13:57:50)