[]

cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

bende nvidia 3gb msi 1060
amd ryzen 5 1500x
16gb ram

var. google'ladim cok absurt bir sistem gereksinimleri listelenmis o yuzden tereddut ettim pre-order icin. sistem kaldirir mi? basayim mi pre-order'a?

bonus: www.altf4game.com
burada 175 tl. bir sikinti yasayan var mi? bu siteyim bilmiyorum.

 
gift olarak teslim ediliyormus alma bence.o sistem de cok rahat kaldırır full ayar olmasa bile.


  • valkin rockefeller  (10.06.19 01:50:39) 
Evet gift olarak veriyor. Ne dezavantajı var öyle vermesinin?


  • seksli harf  (10.06.19 08:17:48) 
muhtemelen sistemin yeterli olur.

daha şimdi altf4fame'den aldım. önce siteye para yüklüyorsun bilmem ne pay üzerinden. kredi kartı ile attım onu sonra 0850 li bi numara aradı ve onay istedi onayladım. para geçti siteye sonra da o parayla aldım oyunu. altf4game diye bi kullanıcı steam'den beni ekledi ve hediye olarak oyunu gönderdi

ben de ilk kez kullandım ve sonuç burda;

prntscr.com
prntscr.com
  • washe  (10.06.19 09:51:57) 
Preorder verirsiniz keyi 10gün sonra verirlerse ağlamayın daha önceden bu tarz sitelerde yaşandı bu tür olaylar.


  • bahoho  (10.06.19 09:57:30) 
sonuc itibariyle pre-order 10 gun sonra godnermesi bir seyi degistirmez. onemli olan gonderiyor mu ki gonderiyor gozukuyor. :)


  • seksli harf  (10.06.19 20:34:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.