[]

Behzat C sevenler bakiversenize

2. sezonun ortalarina kadar bakmistim (Bulent Polatin oynadigi bolumu izlemistim en son yanilimiyorsam) . Sonra askere gittim vs derken devam etmedim.. Simdi geri donme haberlerini gorunce aklima geldi de sorayim dedim; devam edilir mi buna? Yani klasik Turk dizilerindeki gibi sezonlar ilerledikce karakterlerin karikaturize olmasi durumu var miydi mesela, ya da finali Got gibi, lost gibi hayal kirikligi miydi? Tatava yapmiyip, izleyeyim mi yoksa ?
 
Tamamını izlemiş biri olarak söylüyorum. Türk efsane dizileri arasında her zaman olacaktır. ilk sezon beklentisinde olma,

Yerli dizi yersiz uzun. Şu anda olsam izlemezdim.

Blutv’deki devamına bakacam.
  • mak  (05.06.19 16:06:23) 
Tatava yapmayın.

3.sezon daha kısa.
  • fezagezgini  (05.06.19 17:16:57) 
tatavaya gerek yok izle.


  • mikahakkinen  (05.06.19 17:28:37) 
Yapma tatava.


  • mekaniker  (05.06.19 19:19:30) 
izle izle tabi de, benim gibi behzatın aşırı bunalım hallerinden bayıyorsan çekilmez geliyor bir süre sonra. inşallah yeni sezonda üzüntüden bunalımdan önünü göremeyen bi tip sunmazlar yine.


  • kapti  (05.06.19 23:36:49) 
izlenmez gerek yok, vakit kaybı.


  • rotten head  (05.06.19 23:45:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.