[]

Ankara'ya ilk kez gidecek birine tavsiyeler

Bedelli vesilesiyle Erzurum'da olacağım bu ay, dönüş biletini trenle Ankara'ya aldım. Ay sonunda 1-2 günümü burada geçirmek istiyorum. Daha önce hiç gitme şansım olmadı hatta Trakya'dan pek çıkamadım bile :)

Saygıdeğer romalılar, kesin görmelisin/gitmelisin dediğiniz yerleri yazarsanız çok şükela olur.


 
anadolu medeniyetleri müzesi


  • nilmiye  (01.06.19 15:02:28) 
Anıtkabir,ulucanlar cezaevi müzesi,ankara kalesi,eymir gölü


  • Pertev nail  (01.06.19 15:05:51) 
ilgin varsa resim heykel müzesi ve etnoğrafya mğzesi, ikisi aynı bahçe içerisinde zateb. resim heykelde atatürk odası da vardı gezdirirlerse orayı da gör. onun dışında türkü bar için sakarya, rökin röll için tunalı :)


  • issiz karga  (01.06.19 17:17:11) 
Ulus civarındaki müzeler ve tandoğanda anıtkabir o kaa :)


  • photo85  (01.06.19 19:02:51) 
Anıtkabir
Ankara Kalesi ve hamamönü civarı
Kuğulu park ve tunalı
  • ovungec zeus  (01.06.19 21:44:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.