[]

Akıllı Saat Tavsiyesi

Arkadaşlar selam, 300 - 400 TL civarında Android için akıllı saat tavsiyesi rica ediyorum sizden. Teşekkür ederim.
 
Mi band 2

İkinci el samsung gear s2

Mi band 2 çok basit bir cihaz, şarjı daha uzun gidiyor ama default gelenler dışında app ekleyemiyorsun.

Gear s2 daha şık, kendi işletim sistemi var, şarjı daha az gidiyor (3 gün fln gider ama). En güzeli saat şekillerini değiştirebiliyor ve kendi marketinden yüzlerce free saat tipi indirebiliyorsun. Marketten app da indirebiliyorsun ama pek faydalı bi uygulama görmedim bu güne kadar.
  • hybrid427  (31.05.19 20:59:48) 
Mi band 3 aldım memnunum.


şarkı 10 gün gidiyor. alarm kurabiliyosun, vibrasyon özelliği var.

ben en çok gece uykumu ölçmek için kullanabliyorum. ağır uyku ve hafif uyku olarak ölçüyor.
  • megacracker  (31.05.19 22:02:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.