[]

kulaklık standı yok mu?

çok ilginç ama büyük kulaklık için kulaklık standı diğer adıyla headphone hanger denilen basit şey hiç bir yerde satılmıyor, fiziki olarak gittiğim ne mediamarkt ne teknosa ne vatan ne de müzik shoplarda bulamadım. artık internetten de alabilirim görmeden de almaya razı oldum ne yapalım.

sony wh1000xm3 kulaklık için dekoratif bir standı nerden alabilirim, kullandığınız ürün varsa tavsiyenize açığım.


 
www.amazon.com.tr

www.gittigidiyor.com

alabiliyorsanız ahşap olanlar şıktır www.etsy.com
  • veritaslibertas  (31.05.19 17:27:16 ~ 17:28:00) 
www.qp.com.tr

kullanmadım ama hoşuma gitmişti. şurada tanıtımı var ufaktan youtu.be
  • bilmem ki  (31.05.19 17:29:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.