[]

İngilizce mülakata nasıl hazırlanmalı, öneriler?

Arkadaşlar önümüzdeki günlerde ingilizce iş mülakatlarına katılabilirim. B2 seviye İngilizcem var. Yani benim buna hazırlanmam lazım.

Mühendis falan değilim, öyle çok mesleki bir şey olmayacak. Standart şeyler. İş görüşmesine gireceğim firma hakkında da zaten İngilizce bir şekilde araştırmamı yaparım.

Standart dediğim güçlü yönlerin neler vs klişe şeyler sorulur muhtemelen diye tahmin ediyorum ve karşıma kariyer.net'in bir sitesi çıktı şöyle.

www.kariyer.net

Sizce başka hangi siteleri check etmeli (pilaza inglish hehe) ya da kitabı almalıyım?

 
soruları araştırın.
en çok sorulan 50 soruyu seçip kendi kendinize sesli prova yapın.
şu online ingilizce cambly'den ders satın alabilirsiniz.en kötü starbucks ilanlarından bi yabancı hoca bulup bir iki ders çalışın.
  • jimjim  (30.05.19 22:17:59) 
(git: 1353583)


  • helenart  (30.05.19 23:02:45) 
introduce yourself
what's your strengths/weakness?
bunlar hemen hemen banko ilk 2 soru denilebilir.
şuraya da bakmanı şiddetle öneririm.
www.glassdoor.com
  • ezkaza  (30.05.19 23:33:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.