Chp nin başında kim olmalı?

A- Muharrem Ince
B- Ekrem Imamoğlu

c hiçbiri

  • dismainpula  (27.05.19 20:39:11)
hiçbiri

  • candide  (27.05.19 20:49:44)
Hiçbiri diyenlerin fikirlerini merak ettim
Soruya farketmez diyorum

  • owaki  (27.05.19 20:51:48)
Ekrem imamoğlu çok stabil bi siyasetçi. Çok daha enerjik ve pozitif enerji yayıyo. O olmalı

  • (s)AINT  (27.05.19 20:55:35)
İmamoğlu iyi bir ekiple yeni bir parti kurmalı. "Chp" ismi kendi potansiyelini aşağıya çekiyor. Erdoğan'ın "İmamoğlu" ismini telaffuz etmeyi yasaklayıp, "Chp adayı" olarak dillendirilmesini istemesinin nedeni bu. Erdoğan'ın 2002'de % 34'le gelmesinde yeni partinin de etkisi vardı. Fazilet Partisinin başında girseydi seçime, bu oranı yakalayamazdı bence.

  • fobfilm  (27.05.19 21:00:51 ~ 21:03:35)
hiçbiri

halk seçimlerde çok muhafazakarla az muhafazakar arasında tercih yapmak zorunda değil. önder sav, haluk koç, özgür özel gibi sosyal demokrat temelden gelen, seküler aklı benimsemiş isimleri chp liderliğine yakıştırıyorum. ''her kesimi kucaklıyorum'' sloganlarını samimi ve faydalı bulmuyorum.
  • heidi'nin dedesi  (27.05.19 21:26:40)
Chp bir insan olsa muharrem ince olurdu. Bence chp'yi ulusal kanat ele geçirmeli ki, chp den medet uman sol kesim partiden kopsun, herkesin safı belli olsun.

  • biravekahve  (27.05.19 21:31:20)
biravekahve +1

chp iyice ulusalcı olup içinden yeni bi sosyal demokrat parti çıkmalı. Hatta kafamda bu parti için isim, logo falan bile tasarlamışlığım var hahaha

ama böyle devam edecekse imamoğlu'nu tercih ederim
  • nundu  (27.05.19 21:34:54)
a

  • eagofant  (27.05.19 21:41:19)
muharrem ulusalcı chpyi daha da geriletir. imamoğlu chp başına geçerse imajı zedelenir. özgür özel tarzı sağlam genç siyasetçiler lazım.

  • mikahakkinen  (27.05.19 23:03:41)
fobfilm+1

İmamoğlu'na oy vermeyen Türk insanı sadece CHP adayı diye oy vermiyordur.
Anap benzeri bir yapı kursa direkt iktidara yürür.
  • SiyamkedisiZorro  (28.05.19 10:51:16)