[]

Fiber internet- Hangi hizmet sağlayıcı?

Leş bir internetim var ve Temmuz' da taahhüdüm bitiyor. fiber internete başvuracağım. oturduğum binaya fiber altyapısı geldi. dairelerin içine kadar kablo çekildi ancak zemin katta ana pano içerisi boş, içinde cihaz yok. binadan başvuran kimse de olmamış.
posta kutularına türksat broşür bırakmış. firmaları ve fiyatları karşılaştırdım,şikayetleri de okudum. türksat kullanan bir arkadaşım "verdikleri modem çok kötü, odanın dışına çıkınca bile düzgün çekmiyor" dedi. türksat' ın fiyatına göre hızı biraz düşük geldi. turkcell daha uygun fiyatlara daha yüksek hız veriyor.
ne tavsiye edersiniz, turkcell mi alayım? önce türk telekomun gelip oraya cihaz mı takması lazım yoksa?


 
Superonline iyidir, yillardir kullanirim hic sikayetim olmadi. Superonline'nin bir seyler takmasi lazim. Turk telekomla bir alakasi yok.


  • fakyoras  (27.05.19 18:30:26) 
verdikleri modemi alma o zaman sen de.

en iyisi türknet bence. memnunu yemi bağlattım.
  • dismainpula  (27.05.19 18:30:30) 
fakyoras +1

modemi almamak gibi bir luksunuz de olamaz cunku kullanici adi o modemin mac adresine baglanir. Ama siz o modemi sadece bridge olarak kullanabilir veya modemi rafa kaldirip ilgili mac adresini kendi routeriniz ile kullanabilirsiniz.

Servis saglayicilarin verdikleri modemlerden daha iyisini de 600-700TL altinda bulamazsiniz zaten.
  • Henry McClean  (27.05.19 18:39:36) 
Kablonet en iyisi fiyat olarak,24 mbps 49 lira falan superonline ayni hiz icin 109 lira istiyor


  • kreatin  (27.05.19 19:10:11) 
superonline adsl müşterisiydim, 10 tl indirimle şu fiber tarifeye geçirdiler yeni. memnunum şimdilik. www.superonline.net


  • 9kuyruklukedi  (27.05.19 19:23:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.