[]

Adidas Porche - Puma Drift Cat - Ayakkabı tavsiyesi

ayakkabı da olabildiğince sadelikten yana biri olarak spor ayakkabı için şahsım adına tasarımın tepe noktası adidas porche design dı lakin hain adidas artık üretmiyor bu modeli yada türkiyeye getirmiyor. ben de buna yakın model olarak puma drift cat core modelini beğendim. amma velakin bu da deri patiklere benziyor, sanki her an yanlardan patlayacakmış gibi duruyor. bana kalsa kotun altına klasik ayakkabı (derby) giyerim ama toplumumuz buna hazır değil henüz.

neyse, uzun lafın kısası bu modeli giyen var mı? memnun musunuz? dayanıklı mı? yukarıdaki iki modele benzer başka marka - model öneriniz var mı?


 
www.lacoste.com.tr

lacost'un modelleri genel olarak aradığınız sadelikte, ben de öyle seviyorum. bu linktekinden var bende, çok memnunum. burda biraz kötü duruyor mağazada denerseniz çok şık ayakkabı.
  • veritaslibertas  (27.05.19 17:51:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.