Hobiniz var mı?

Merhaba, iş güçten sonra yaptığınız bir hobiniz var mı?

Neler yapıyorsunuz?

Ahşap oymayla uğraşmaya başladım çok seviyorum.

www.eksiduyuru.com

Edit: Spor yapıyorum bir de düzenli
  • veritaslibertas  (22.05.19 15:51:52 ~ 15:55:38)
Balkon sebzeciliği
Okumak
Vücut geliştirme
Trekking
Evde bira, şarap yapımı
vs
  • Mirket  (22.05.19 15:54:24)
Örgü örmek, oyun oynamak (bence hobi).

  • malwethiel  (22.05.19 15:57:41)
spor, bisiklet ve kamp. takı da yapıyordum ama çevremde verecek kız kalmadı iş yerim değişince uğraşmadım bu ara hiç. söz verdiğim bi kaç kişi var onlar için yapmam lazım aslında.

  • hasmetizm 2046  (22.05.19 15:59:39)
vakit buldukça ardunio ile uğraşıyorum.
vücut geliştirme +1

  • datnet  (22.05.19 15:59:39 ~ 16:00:02)
ney
motosiklet, motokros
her tur diy projeler
cicek, bahce
kamp, trekking
  • jimicik  (22.05.19 16:37:38)
Bu sene hiç vaktim olmadı ama örgü, dikiş ve balkon çiçekçiliği.

  • SiyamkedisiZorro  (22.05.19 16:45:05)
Vücut geliştirme ve tenis. Bunlara at biniciliği ve okçuluku da eklemek istiyorum ama bakalım.
Ayrıca evde ice tea ve kefir gibi şeyler yapıp tarif veriyorum :)

  • filipis  (22.05.19 16:50:46)
Kağıt, kalem; yazı ve çizim araç gereçleriyle alakalı neredeyse her şey.
Dolma kalemler, mekanik(uçlu), kurşun, roller, ballpoint... Yazı stilleri, font tipleri.
Bilgi toplamak, herhangi bir şey hakkında olabilir.
Uçuş, savaş ve stratejik simülasyonlar.
Bıçaklar, kılıçlar, antika-vintıc eşyalar.
Coğrafya, tarih, edebiyat...
Kısacası spesifik sayılabilecek tek hobim, bir şeyleri öğrenmek ve öğrenileni nakletmek olurdu herhalde.
  • lomer  (22.05.19 16:59:02)
fotoğraf, video ve müzik ile uğraşıyorum
bunun dışında mekanik ve diy şeylere meraklıyım, aklıma gelen enteresan şeyleri elimdeki imkanlar dahilinde yapmaya çalışıyorum

bazı özel çiçek türlerini yetiştirmeyi seviyorum, şu an zamanı olmadığı içi elimde olmasa bile, lale, sümbül gibi

2 aydır kaktüs ve sukulentlere merak sardım, 45 çeşidim var şu an elimde, çok başarılı bir şekilde yetiştirdiğimi ve ürettiğimi farkedince çeşitlerimi çoğaltma yoluna gitmeye karar verdim.

aktif olarak uğraştığım şeyler bunlar.
  • Fodera  (22.05.19 17:38:18 ~ 17:39:14)
PlayStation oyunları, ağırlık antrenmanı

  • (s)AINT  (22.05.19 19:01:09)
arduino
raspberry
3d printing
python
  • sttc  (22.05.19 20:15:12)
koleksiyon- eski islemci ve madalyalar.

  • cooperr  (22.05.19 20:17:42)
haftaici yuzme, haftasonu kurek, zaman zamanda motosiklet turu ve kamp yapiyorum

  • tahtakafa  (22.05.19 20:21:49)
Ara ara lego yapıyorum. Güzel oluyor sarıyor.

Her ne kadar yasaklansa da Wikipedia'dan türkçe vikipedi'ye çeviri yapıyorum. İşte futbol, basketbol organizasyonları, yönetmenler, filmler, dinlediğim müzik grupların sayfalarını oluştuyorum.
  • put it in your appropriate place  (22.05.19 21:22:09)
basketbol hakemliği, dışarıda koşu.

  • blue rebel motorcycle club  (22.05.19 21:38:31)
Yoga
Meditasyon ve nefes çalışmaları(Hobi mi sayılır mı bilmem:)
puzzle
bahçecilik
En son olarak da yelkene başladım
Düzenli yürüyüş ve yüzmeyi saymıyorum
  • su olsam ates olsam  (22.05.19 22:08:19)