Surucu kursu secerken dikkat edilecek bir sey var mi?

Artik surucu kurslarinda taban fiyat mi var? Yani gidip en ucuzunu aramanin falan alemi yok mu? Dikkat edilmesi gereken sizi oyuna getirdikleri bir seyler oluyor mu (ek masraflar falan)?

Simdi bir ehliyet almanin maliyeti 3000 liraya yakin her seyle beraber dogru mudur? Surucu kursu olmadan olmuyor di mi? Teste ve direksiyona kendi imkanlarimla hazirlanamiyorum yani...

sürücü kursu olmadan olmuyor.

taban fiyatı var ama taban fiyatın altına iniyorlar. pazarlık yapın. 2300-2400 tl gibi bir rakama geliyor ilk seferde geçersiniz tüm sınavları.

Elektronik Sınav Ücreti - Test Sınav : 80 TL
Direksiyon Sınav Ücreti: 110 TL
Sağlık Raporu: 35-50 TL
B Sınıfı Surucu Belgesi Masrafı: 810 TL

kurs ücreti şehirden şehire değişiyor.

en önemli şey direksiyon dersi olarak 14 saat hakkınız var b sınıfı için. bunun veriliyor olmasına dikkat edin.
  • jugador  (17.05.19 17:53:17)
yani bu surucu kursu ucretinin icinde 14 saat birebir araba icinde direksiyon dersi hakkim var dogru mudur? cok tesekkurler.

  • elseif  (17.05.19 19:14:37)
İzmir’de sadece kursa 1200 liraya yazıldık . Diğer ücretler , harçlar sabit zaten

  • Melange  (18.05.19 10:31:32)