bluetooth kulaklık önerisi

hocam merhaba, bir arkadaşım bluetooth kulaklık almak istiyor ama hiçbir fikri yok, benim de yok. önerisi olan var mıdır? aliexpressten falan alan hele?

soundpeats q29 aldım iki tane 100 tlye, tanesi 50 tlye geldi yani. malzeme kalitesi dışında hiçbir sorunu yok mis gibi kulaklık, hi-fi derecesinde ses çalıyor resmen, kulağa da tam oturuyor. bunun abisi var qcy aynı modeli üretiyor o daha kaliteli malzeme olarak hem şarjı da fazla. bunun saati 4 saatcik dayanıyor sadece ama iş görüyor.

  • dismainpula  (15.05.19 10:38:58)
fiyat aralığı nedir? kalite/tasarım beklentisi nedir? kafa üstü mü kulak içi mi istiyor? 100 TL ile 2000 TL arası değişen bir şeyden bahsediyoruz.

  • insan opusen hayvandir  (15.05.19 10:40:38 ~ 10:40:51)
fiyat aralığı sanırım 800 tl'ye kadar. kafa üstü ya da kulak içi farketmez. açıkçası ses kalitesi dışında bir beklenti de yok.

  • aelfinn  (15.05.19 10:57:52)
kardeş 800 lira diyip hiçbir beklentinin olmaması nedir? nasıl bi tüketicisin sen. al parayı bana ne verirsen ver diyorsun :) biraz araştır bazı modelleri, özellik vs öğren de ona göre kafanda bişiler belirsin ona göre bakarsın

  • washe  (15.05.19 13:48:14)
şu çok güzel bir kulaklık. malzeme kalitesinden sesine kadar. tek eksisi mikrofonu berbat. telefon görüşmesi yapmayı planlamıyorsanız bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklıklardan bir tanesi.

www.amazon.co.uk

www.aliexpress.com
  • givemesomesubstance  (15.05.19 13:58:51)