[]

LG - LCD TV(47LD450)

Merhabalar, elimizde LG - LCD TV (47LD450) markalı bir televizyon var. USB bellek içine attığımız video dosyasını görmüyor. Dosyanın uzantısı .mov. Uzantısını internette LG'ye uygun olarak yazan .mp4 olarak değiştirdim fakat o da televizyonda gözükmüyor. Uzantısının ne olması lazım? Bu arada orijinal dosya boyutu 28 GB. Şimdiden teşekkürler.
 
uzantıyı değiştirdim derken elle dosya adını mı değiştirdiniz yoksa programla formatını mı değiştirdiniz?


  • jugador  (14.05.19 14:34:04) 
uzantısını değiştirmek yetmez. dönüştürmek lazım eğer çalışmıyorsa.
www.lg.com
kullanım kılavuzunun 54 ve 55.ci sayfasında hangi formatlar destekleniyor yazıyor.
  • sutlu nescafe  (14.05.19 14:34:18) 
dosya ismini değiştirmekle olmaz. Coınverter kullanıp değiştirmeniz lazım.


  • himmet dayi  (14.05.19 14:38:09) 
Direkt conventer programı ile .mov uzantısını .mp4 e çevirdim


  • cc-click  (14.05.19 14:38:40) 
www.easefab.com

burdan deneyin olmazsa başka çarelere bakılcak.
  • jugador  (14.05.19 14:46:09) 
Okuyup denememiştim. Deneyip haber edeceğim. Teşekkür ederim


  • cc-click  (14.05.19 14:57:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.