Ses dosyası olusturamiyorum

Anne seviyesinde teknoloji cahiliyim. Hiçbir teknik terime hakim değilim. Bir ses kaydı yapıp bunu link olarak kopyalayıp birine yollamak istiyorum.kaydi da yüklemeyi de telefondan yapabilirim.telefon Xiaomi. Vocaroo da denedim beceremedim var mıdır basit bir yolu.once kaydı yapıp yükleyip link olusturabilecegim bir site ya da yöntem. Bir de 15 dklik falan bir kayıt yapmak istiyorum mümkün mü acaba? Yardımcı olacak arkadaşa çok minnettar kalicam.

soundcloud.com

  • jugador  (09.05.19 12:01:24)
@jugador bir site ismiyle halledebilseydim keşke. Ben gerçekten yardımcı olabilecek bir yöntem rica ediyorum.

  • zargana75  (09.05.19 12:07:49)
zargana
telefonun tus kilidini ac
araclar da
ses kaydedici var
ona tıkla
izinleri ver
kayıt tusuna bas
bitirince durdur a bas
kayıtlar tusuna bas
ilgili kaydı paylas de
whatsapp ı sec
gonder
  • kingcyrax  (09.05.19 13:50:47)
Arkadaşlar whatsaptan ya da maille gönderme şansım yok.hizliresim linki gibi linke ihtiyacım var.

  • zargana75  (09.05.19 15:28:51)
youtube a yukle video olarak at, duvara kamerayi cevir, ne ses dosyasi calacaskan cal, boylece cok ekstra bir program yuklememis olursun, nasil olsa youtbe hesabin vardir diye tahmin ettim, sadece ayarlardan public olmasin, veya cok ozel bisey degilse olsun, sonra silersin.

  • mavicorap  (09.05.19 20:46:04)
telefonun kendi kayıt programıyla kaydet. google drive kur telefona. paylaşıp google drive'a at. sonra oradan link'i istediğin adama gönder.

  • alperz  (12.05.19 09:05:58)