bose quietcomfort 25 vs quietcomfort 35 ii

selamlar,

qc25 - 180 euro
qc35 ii - 280 euro

bunları kullanan (tercihen ikisini de kullanıp karşılaştırmış olan) kişiler var mıdır değer mi 100 euro ekstra vermeye?
şu an kulaklığım var ama noise cancelling benim için önemli zira beni son zamanlarda ofis sıkıntıları duyurularımdan bilen varsa nedenini de biliyordur.

bu aradaki 100 eurodan tasarruf etmeli mi yoksa zubam diye qc35ii mi almalı?

noise cancelling diyorsan qc35 ii alacaksın ya da benim gibi sennheiser pxc 550.

  • washe  (07.05.19 16:32:50)
qc25 kullaniyorum iki yildir. cok fazla ucak yolculugu yaptigim icin almistim sifir ses var, noise cancelling icin gayet iyi. yakin tarihte arkadasima da qc35 ii aldik ses kalitesi ya da noise cancelling acisindan bir fark goremedik.

ben ucak ve de ofis disinda kullanmadigim icin kablolu olup olmamasina deger vermiyorum sokakta kafanizda onla dolasacaksaniz kablosuz daha iyi tabi ki.
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (07.05.19 20:42:25)