Kaft tişört

Daha önce alan var mı? Basic tişört almak istiyorum dümdüz, fiyatları da uygun aliyim mi? Ve şu linkteki stone ve mint renkleri nasıl sizce?

www.kaft.com

tshirtleri kaliteli tabi ki. tanesinin 50 lira olması dışında bir sorunu yok.

  • a darkness coming  (03.05.19 14:45:53)
teemachine ile 3 al 2 öde kampanyasından yararlanıyorum ben oradan alacağım zaman. Öteki türlü pahalı biraz bence. Ama sanırım basic modellerde yok o.

  • windowsguvenlikduvari  (03.05.19 14:56:15 ~ 14:56:52)
hocam 50 lira çok büyük bi para değil artık malesef giyim için. defactodan 20 liraya alıp tek yıkamadan sonra atmak istemiyorum.

  • mg3929  (03.05.19 15:14:10)
Ben severek ve beğenerek giyiyorum. Tavsiye ederim. Fit bir vücudun varsa original kalıpları süper.

  • mekaniker  (03.05.19 15:14:26)
Ben senelerdir giyerim, kalitesi gittikçe düştü. Basic siyah tshirtler ile diğer renkler arasında da bariz kumaş farkı var. Alırken ürün detaylarını okuyun, hepsinin aynı geleceğini sanmayın. Fiyatını hak etmiyor bence şu anda.

  • Abdurrahman  (03.05.19 15:22:16)
basic tişört alıp bu parayı vermek istiyorsan mavi'ye git, oldukça kaliteli ve fiyatı bu civarlarda geziyor.

  • kimlanbu  (03.05.19 15:28:45)
Bir ay önce 3 al 2 öde kampanyası vardı basic tişörtlerde. Bone, storm ve plum renklerini aldım. Renkleri güzel ama 50 lirayı hak etmiyor bence.

  • yineiyisinoxford  (03.05.19 15:43:33)
Kumaş kalitesi olarak gayet güzel ama ütüleyip katladığın tişörtler diğer tişörtlere oranla çok kırışık oluyor.Savaştan çıkmış gibi...

  • Varolus sancısı  (03.05.19 15:52:28)
3-4 yıl önce aldığım tshirtlerini hala giyiyorum. tasarım tshirtlerden var 4-5 tane. ne bir renk atması ne de üstündeki şekillerde bir bozulma olmadı.

  • contavolta  (03.05.19 15:53:03)
Hediye geldi, yoksa o parayı vermezdim. Kesimi çok bol, baskısı kaliteli, kumaşı orta üstü. 50 tl eder mi, bence etmez

  • neysene  (03.05.19 16:29:00)
bende pek çok tasarım tişörtü var ve gayet memnunum ben yıllardır giyiyorum. Kıyafet alırsam kaft'tan alırım gibi bi desturum var hatta o kadar seviyorum :)

Ama basic alır mıyım bilmiyorum, basic tişört sevmiyorum pek
  • nundu  (03.05.19 19:04:45)