Kapalı mekanda güneş gözlüğü kullanıyor musunuz?

Nedenini de yazar mısınız? Teşekkürler.

Kullanmıyorum.

  • Amaranta ursula  (03.05.19 13:34:38)
Kullanmıyorum. Açık alanda da biriyle karşılaşırsam gözlüğümü çıkarıyorum mutlaka. Karşı taraf çıkarırsa da daha mutlu olurum. Çıkarmazsa da kendi bilir tabii.

  • windowsguvenlikduvari  (03.05.19 13:46:57)
Bazı metro ışıkları çok parlak olduğu için metroda kullanıyorum bazen.

  • amelie poulain  (03.05.19 13:47:46)
Kullanmıyorum, kullanlara kaydırıyorum,

  • paramolacak  (03.05.19 13:48:27)
Kullanmıyorum. Kullananlara da çıkarmasını söylüyorum.

  • influx  (03.05.19 13:52:40)
gece kulübünde ve metroda kullanıyorum. çok işlevli tavsiye ederim.

  • re noreno  (03.05.19 14:02:41)
Kullanıyorum.
Çünkü kışın güneş olmasa bile gün ışığı gözlerimi fena alıyor.
Metrolarda da böyle ya da bazı avmlerde ya da herhangi ışıklı bir ortamda.
Yani kimseye kaymaya gerek yok, gözlerim açık renkli, eğer gözlük takmazsam gözlerimi kırıştırmaktan başım ağrıyor.
  • artci sarsinti  (03.05.19 14:07:22)
artçi sarsıntı + 1

bi keresinde salonda otururken dışardan gelen ışık gözlerimi o kadar acıtmıştı ki , güneş gözlüğü takmak zorunda kalmıştım, güldük ettik ama gözler acır mı? acıyo.
  • füt  (03.05.19 14:10:51)
Uyuyacaksam aksam da olsa trende/otobuste/ucakta takiyorum hep.
Onun disinda hava kapali da olsa bazen takiyorum.

  • kuehles blondes  (03.05.19 14:21:45)
numaralı güneş gözlüğüm var eğer diğer gözlüğüm yanımda değilse takmak zorunda kalıyorum ancak insanlarla konuşurken gözlüğümü kaldırıyorum. özellikle kapalı alanda da güneş gözlüğü takarım diye bir düşüncem yok.

  • mikahakkinen  (03.05.19 15:18:41)
Işığın yoğunluğu ve miktarına bağlı olarak evet. İletişim halinde çıkarırım.

  • mekaniker  (03.05.19 15:18:42)
sinema, metro, avm ve hatta bazen ofiste pc'de çalışırken kuvvetli ışık kaynağı migreni tetiklediği için kullanıyorum.

  • Phoebe  (03.05.19 15:22:27)
kullanmıyorum. arada farkında olmadan metroda falan gözümde unutuyorum fark edince çıkarıyorum. kapalı havalarda da kullanmam.

  • aquarium  (03.05.19 15:41:51)
Kisin soguk havadan da koruyor, kapali olmasa da gunesli olmayan zamanlar da kullaniyorum.

  • Traveler  (03.05.19 17:38:58)
Ortam çok aydınlık ya da direkt gözüme ışık geliyorsa, ortama göre kullanıyorum. Örneğin ofiste böyle bir durum olsa bile takmıyorum ama kamusal alanda takıyorum (metro istasyonu vb.).

  • orient blue  (03.05.19 17:58:22)
Normal gözlüklerim yanımdaysa normal gözlüğümü takarım, değilse güneş gözlüğümü takarım. Açık hava ya da kapalı mekanda da takayım diye özel bir düşüncem yok yani.

  • battal gemalmaz  (03.05.19 18:02:11)
Sadece cam kenarına oturursam ve güneş gözümü çok alırsa takarım.

  • iwasbornonamountainside  (03.05.19 18:09:52)