[]

kedim bu mamayı kaç aylıkken yemeye başlayabilir?

urun.n11.com
 
yetişkin kedi maması. 1 yaşında yese olur. he öncesinde yese nolur, hiç bir şey olmaz. enjoy zaten kalitesiz diyebileceğiniz ucuz bir mama.


  • veritaslibertas  (03.05.19 13:08:42 ~ 13:08:52) 
junior mamayı artık ısıra ısıra yemeyi bıraktıntan sonra başlanabilir. ben 9-10 aylıkken falan yetişkin mamaya geçmiştim. Ancak önerim 15 kilo mamayı tek seferde almayın. bu daha çok birden fazla kedisi olanlar için uygun. 15 kilo mama bir süre sonra acılaşmaya başlar. kediniz yemeyebilir. 3kg. olarak öneriyorum maks.


  • himmet dayi  (03.05.19 13:53:43) 
bu mamayı ev kedisine yedirmenizi tavsiye etmem. maddi durumunuz yeterli değilse temizmama üzerinden 5kg olanlara bakınız lütfen. 5kg 50 lira civarı.


  • veri  (03.05.19 16:36:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.