[]

Game of thrones 8x3 spoiler

spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler

Hafızam pek iyi değildir, Arya'nın yaptığı elden ele bıçak atma olayını bir yerden hatırlıyorum ama hangi film/dizi olduğunu hatırlamıyorum. Aynı tarzda bir şey daha izlediğime eminim. Hatırlayan var mı?


 
belki de game of thrones'un eski bölümlerinde görmüşsündür? :)


  • washe  (30.04.19 22:45:28) 
adana 01 olabilir çok değişik sahneler vardı orda. bu havada geçen çoğu dizide de vardır.


  • golgi aygıtı  (30.04.19 23:15:14) 
şurda:

twitter.com

bu antrenman ama dizide de vardı aynı birebir sahne winterfell'in içinde

hatta onu da buldum atim www.youtube.com
  • avatar is back  (30.04.19 23:24:09) 
Dün Twitter da görmüştüm. Bir oyunun son bölümünün aynısı. Gamer dünyasından haberdar iseniz biliyorsunuzdur. Ben ilk kez gördüm.


  • westblack  (30.04.19 23:30:22) 
@westblack'in dediği ise şu :

www.youtube.com
  • avatar is back  (01.05.19 00:21:06) 
@signore far cry 3 vaas'ın ölüm anı


  • KendineAteist  (15.05.19 12:04:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.