Pegasus Online check-in'de orta koltuktan nasıl sakınıyorduk?

Orta koltuk atadığında sekmeyi kapatıyorum, geçmişi de siliyorum, sonraki denemede gene orta koltuk atıyor, her seferinde de 25e, ismimi mimlediler mi naptılar bu koltuğa, başka yolu yok mu orta koltuktan kurtulmanın?

ben geçmişi silmeden istediğim yer gelene kadar tekrar tekrar deniyordum. çok kısa aralıklarla deniyor olabilirsin ama. 3-4 saat bekle en az. mesela 1 saat içinde denersen aynı koltuğu veriyor çünkü.

en son pegasustan 14 martta bilet almışım bu arada. o zaman çalışıyormuş yani yöntem.
  • elorelia  (29.04.19 17:26:59 ~ 17:49:13)
Ücretli koltuk almadığın sürece yiyen bir yöntem yok maalesef. Bir ara tekrar tekrar deneme gibi bi olay vardı ama düzettiler sonra.

  • roket adam  (29.04.19 17:45:50)
havaalanında biraz geç check-in yaparsan orta koltuklar dolduğu için mecbur koridor veriyor.

  • yeteramadenedimherseyi  (29.04.19 17:46:12)
Hocam ben her zaman can kenarını denk getiriyorum. Bunun püf noktası şu: uçuş saatine göre belirli aralıklarla check in yapıp sıradaki koltuğu görmek. Pegasus otomatik olarak bir koltuk atar, bu koltuk sıradaki check in yapacak olan kişinindir. Sen istersen 1000 kere çık gir temizle geçmişi, o süre içerisinde o uçakta bir başka yolcu check in yapmazsa o koltuk hep sırada kaldığından hep sana denk gelecektir.

Ama uçuşa 24 saat kala mobil uygulamadan hızlıca giriş yapıp kontrol et istemediğin koltuk varsa geri diyip çıksan da olur. O koltuğu check in yapan bir yolcu seçtikten sonra illaki değişecek ve oturmak istediğin taraftan bir koltuk gelme ihtimali artacaktır.

Ben son 4 senedir aldığım tüm biletlerde bu şekilde istediğim taraftan bilet alıyorum. Sadece acil çıkış hariç çünkü onu kontuardan bile seçip veremiyorlar ücretli çünkü.
  • al basmadan donu var  (30.04.19 00:58:54)