[]

İkmal Maliye Okulu (Küçükyalı, Kenan Evren Kışlası)

Hızlı trenle Pendik'te indikten sonra buraya nasıl gidebilirim? İstanbul'a ilk gelişim olacak, bilenler bir tarif ederse sevinirim..
 
hızlı trenle bostancıya kadar gelebilirsin, oradan in küçüklyalı istasyonuna git. 1 durak . ardından oradan yerinde olsam taksiye atlardım. 15 lira tutmaz muhtemelen. öbür türlü yolu çok uzatırsın otobüs minibüs.


  • megasalexandros  (28.04.19 14:13:46) 
Hızlı trenle Bostancı +1

Taksi için hem Küçükyalı'dan hem Bostancı'dan yaklaşık aynı mesafe gösteriyor. Bostancı'dan direkt taksiyle gitseniz de olur.
  • kobuzchu kiz  (28.04.19 14:23:05) 
Küçükyalı metrodan 10 lira tutuyor kışla.
Metrodan çıkınca hangi çıkistan çıkmanız gerektiğini güvenliğe sorun.

  • 1965  (28.04.19 14:45:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.