[]

Bebek bel kütlemesi

2.5 aylık bebegimi kucağımda yüzü bana dönük tutarken boş bulunduğum, belinde elim olmayan bir anda refleksle kendini geriye attı ve belinden çıt (belki de çat) diye ses geldi. Kulunç sesi gibi düşünün. Sonra hafif ağlar gibi oldu sustu. Şu an bakıyorum ayak el hareketliliğinde bir problem yok, ancak epey korkuttu. Bir şey olur mu? Olsa da nasıl farkederiz?
 
2.5 aylık diyorsun hocam hemen acile. Telaş yapmayın ama tedbirli olmakta fayda var.


  • mekaniker  (25.04.19 20:43:23) 
bebeklerin eklemleri kutleyebiliyor. bir şey olsa ağlardı. takip yeterli.


  • betsy  (25.04.19 22:42:17) 
şöyle bir video var: www.youtube.com


  • dwight  (25.04.19 23:19:17) 
Acil +1

112 yi arardım ben gitmezdim hatta
  • baldan kaymak  (26.04.19 01:16:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.