[]

ALES performans olayları

Selam duyurucular.

Bildiğiniz gibi 5 Mayıs'taki ALES'e aşağı yukarı 10 gün kaldı. Ben önceki ALES'ten 70 EA puanı almıştım. İhtiyacım en az 80 EA. Başka başka meselelerden dolayı bu sınava neredeyse hiç hazırlanamadım. Sorum şu, 10 günlük çalışmayla ALES puanını 70'ten 80 dolaylarına çıkarmak mümkün müdür?

Teşekkürler.

 
bence pek mümkün değil, hergün süre tutarak deneme çözün.


  • tabirimekruh  (24.04.19 17:30:47) 
Acil olarak eksik olduğun, denemelerde tespit ettiğin ve nispeten kolay olan konuların üzerine git. Ne kadar çabalarsan o kadar kardır. Bol bol soru çöz, youtube da soru çözüm videosu izle.


  • mekaniker  (24.04.19 18:58:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.