[]

Ales denemesi

Elimde deneme kalmadı, kitapçıya gittim yargı yediiklim vs var sadece yargıyı çözdüm yediiklim çöp zaten şu an hepsi tükenmiş dedi netten bakıp.

Napıcam? Elinde fazla denemesi olan varsa parasıylan alabilirim :)

Bi de matematik netini arttırmak için ne önerirsiniz son 12.

 
cikmis sorulari cozdunuz mu?


  • yasli ateist  (22.04.19 17:04:21) 
kitapsec sen alıyorum ben.


  • mekaniker  (22.04.19 19:26:06) 
657 yayınları 4lu denemesi.


  • ideas worth spreading  (22.04.19 22:22:27) 
Niye cilginlar gibi deneme cozuyorsun ki? Cikmis sorulari coz gir, bence yetiyor.


  • superfluid  (22.04.19 22:49:42) 
567+1


  • jackyr  (22.04.19 22:53:02) 
@yasli çözdüm çıkmışları

Ama hızlanmam lazım matematikte 15 20 soruya süre kalmıyo bakmaya

Kitapseçte 657 var görünüyor ama aradım baskı bekliyoruz dediler
  • lorne malvo  (22.04.19 23:23:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.