[]

Anadolu Jet Online Check In Koltuk Seçimi artık ücretli!

Merhabalar,
Artık AJ ile online check in esnasında koltuk tercih etmek isterseniz ekstra ücret ödemeniz gerekecek. Buyrunuz kaynak; www.anadolujet.com

Yeni bir uygulama olduğundan pek bilinmiyor. Siz denk geldiniz mi? Ne düşünüyorsunuz peki bu konuda?

 
  • funl  (18.04.19 23:55:56 ~ 23:56:39) 
Benim anladığım, uçuştan önceki 6 saat içinde hala ücretsiz koltuk seçebiliyoruz.


  • glutamin  (19.04.19 10:31:13) 
Anadolu baya sineğin yağını çıkarıyor ya, uçaklar da eski, cip salonlarını bile ücretli yapmışlar. Tercih etmemeye çalışıyorum.


  • roket adam  (19.04.19 20:51:46) 
Yarın uçuyorum Anadolu jet ile. 2 aydır hiç seyahat etmemiştim. görünce tepem attı. tam orta koltuğu atamışlar değiştirmek istedim ücretli çıktı. şaşırdım ve atarlandım.


  • ruh i tibbiye  (19.04.19 21:22:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.