[]

banggoog kargo takip

banggood'dan bir ürün aldım. verdikleri kargo takip numarasından kontrol ettiğimde IST Flight Arrive At Destination Airport,under customs clear process yazıyor. bunun gümrükten çıkıp çıkmadığını nasıl anlarım? veya tr için de dağıtıma çıkarsa nereden kargo takip numarası bulabilirim? bilen yol gösterebilir mi?
 
hocam aynı numarası ile ptt'den sorgulayın.
gonderitakip.ptt.gov.tr

  • chaoslord  (15.04.19 16:08:43 ~ 16:11:24) 
aynı barkod numarası ile ptt'nin sitesinde denediğimde barkod numarasında hata var diyor. Daha gümrükten çıkmamış demek dimi bu?


  • hlt1985  (15.04.19 16:19:03) 
yaklasik 2-5 gun kadar gumrukte kaliyor, gumruk bitip dagitima ciktiktan sonra genelde 1 gun sonra geliyor. bu arada bana ptt degil yurtici ile geldi kargolar.


  • in vino veritas  (15.04.19 16:33:24) 
mobildeyim editleyemiyorum, benimkinin gonderim sekli turkey direct maildi gumruk dahil hizli kargo.


  • in vino veritas  (15.04.19 16:34:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.