[]

Bu devirde

970m kartlı laptop alınır mı temizinden ikinci el?

Nvidia'nın 2000 serisini pas geçip 3000 serisini beklemeyi düşünüyorum ancak bilgisayar ihtiyacım var ve o zamana kadar iyi kötü oyun da oynayabilmek istiyorum. Ne dersiniz?

Edit: bütçe max 4k

 
3000 serisini de laptop için mi düşünüyorsun? fiyatı da iyiyse ve temizse 970m götürür 3000 serisine kadar


  • washe  (06.04.19 16:53:58) 
Evet uzun bir süre daha masaüstüne geçiş yapmayı düşünmüyorum. 3000 serisine kadar götürsün yeter.

Fiyatlar çok yakın olduğu için ek olarak soruyorum: 970m mi yoksa 1050 mi? (oyun performansı açısından)
  • skooma  (06.04.19 17:44:04) 
1050 li hp omen verelim tertemiz?


  • Giovanni Pipitto  (06.04.19 17:45:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.