Vaatleri neydi

22.00'den sonra alkol satışı yasağı kalkar mı mesela?

alkol yasağı belediyecilikle ilgili bir şey değil.

  • mahone  (01.04.19 22:40:12)
Barlar daha geç kapanır mı peki :)

  • Domuz  (01.04.19 22:42:55)
Ya arkadaş liseli misiniz siz? İmamoğlu'nun kazanmasını rahat rahat alkol kullanmaya mı endekslediniz sadece? -ki bence sıkıntı yok bu konuda-

Şu konudan kat be kat önemli mevzular var.
  • efreet sultan  (01.04.19 22:52:08)
Evet beni bunlar ilgilendiriyor. Sordum işte varsa başka gençlere yönelik vaatleri söyle de sevinelim herkes bir atar...

  • Domuz  (01.04.19 22:54:55)
moruk alkol satış yönetmeliği ülke genelinde.
ama barların kaçta kapanacağı durumu belediyelerde. belirli ruhsatlara, belirli izin saatlerini belediyeler belirliyor.

  • hakuna matata35  (01.04.19 23:04:26)
simdi benim aklima gelen, tek tip kadrolasma olmaz, daha homojen bir ortam saglanir belediye tesislerinde, ortak hizmet alinan yerlerde,

ekremin elinde de sihirli degnek yok, o da herseyi mukemmel bir cizgiye tasiyamayacaktir en azimdan kisa bir surede...

bir de en ufak hatada cok uzerine gidilecektir, surekli acigini yakalamaya calisilacaktir vs.
  • exlibris  (01.04.19 23:40:07)
o olmasa bile hafta sonu alkol alanlar için metroları sabaha kadar çalıştırabilir mesela :P

  • bohr atom modeli  (02.04.19 13:05:57)