tek başıma yapabileceğim sürdürülebilir etkinlik önerileri

haftasonları tek başıma gerçekleştirebileceğim etkinlik önerileri arıyorum bugüne özel değil, sürdürülebilir olabilir. haftasonları evde oturmaktan çok sıkılıyorum artık ama yapacak bir şeyim de yok pek, bir arkadaş grubum var onların da sağı solu belli olmuyor. şurdan ucuz bilet al şuraları gez önerisi bile olabilir.

not: istanbuldayım

Bisiklet al gez dolaş

  • fıytfıyt  (31.03.19 13:45:58)
doga seviyorsan kros motor al, cok keyifli oluyor

  • slogan bulamadik  (31.03.19 13:47:22)
İlgi alanlarınıza göre müze ve galeri gezmek.

  • fotrsapka  (31.03.19 13:58:14)
bemzeriz biraz..
takiyorum kulakligi, basta bogaz olmak uzere sahilde 5/10 km yuruyup sonunda duruma gore bira/cerez yapiyorum, iyi geliyor..
ya da yine kulakta muzikle uzun yol..
metrobus marmaray bile olur, edirne sakarya falan guzel zatenn..
ya da hizli trenle eskisehir..
  • alttaraf  (31.03.19 14:29:30)
coursera'daki eğitimlere bak, fotoğrafçılıktan balık tutmaya, sosyal medyadan satranca her türlü ders mevcut, önde gelen üniversitelerdeki prof'larca hazırlanmış.

mutlaka ilgini çeken bir şey bulursun, ordan yürürsün.

Misal cep telefonu fotoğrafçılığı Michigan University'den bir prof öğretiyor, DSLR makineye bile gerek olmadan çok keyifli ve güzel fotolar çekebiliyorsun.
  • jadle  (31.03.19 14:32:00)
Bisiklet +1

  • karayel  (31.03.19 15:03:04)
Fotoğrafçılık , bisiklet

  • rakidabalikolsa  (31.03.19 15:07:22)
Bisiklet, kitap okumak, çıkıp gezmek, çeşitli workshoplar, meditasyon...

Her haftasonu yeni bir kafe veya restoran deneyebilirsin. İstanbul'un yeni yerlerini gezebilirsin. Event aggregator siteleri takip ederek konser workshop vs biseyler yapabilirsin. Her hafta sonu yeni bir yemek yapmayı, yeni bir şey pişirmeyi deneyebilirsin.
  • JohnOakley  (31.03.19 15:15:15)
Bisiklet
Ama bugunku gibi sogukta arabayla bile cikmayip tv acip film izliyorum

Not 2 gundur evden sadece oy atmaya ciktim. Soguk olunca pertingen.
  • baldan kaymak  (31.03.19 15:25:00)
Bisiklet +1 akşamları çıkıyorum bisiklete, kafadan 2 3 saat geçiyor mis gibi

  • gazozailacatmauzmani  (31.03.19 15:38:49)