Vodafone ve türk telekom kapsama alanı açısından nasıl?

İkisini de kullanan ya da etrafında kullananlardan gözlem yapan var mı? Türk telekom'dan vodafone'a geçmeyi düşünüyorum ama kararsızım :(

vodafone kullanıyorum 3 sene oldu sanırım.

evimde en iyi çekenleri türk telekom amma velakin üçüyle de evin bazı bölgelerinde sıkıntılar oluyor. yine de ben sorunsuz şekilde evde vodafone ile "uçak modunda" konuşabiliyorum. wi-fi calling sağolsun.

3 sene boyunca vodafone'un çekim alanıyla ilgili ciddi bir şikayetim olmadı birkaç kez internet yavaştı, o kadar. fiyat performans olayını da düşününce ben vodafone'dan sonuna kadar memnunum ve bir çok kişinin başına gelmiş, bana hiç öyle ekstradan fatura sokmadılar ve bunun nedeninin kullanıcı bilinçsizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. mobil ödemeyi kapatmak lazım.
  • washe  (30.03.19 15:33:37)
bu sizin yaşadığınız yer ile alakalı. iş hattım vodafonedu eskiden ve iş yerinden eve geçene kadar olan yolda çok zor çekiyordu. şimdi ikisi de tt. herhangi bi çekim sıkıntısı yaşamıyorum ama aynı mahalledeki dayımın evinde bazı odalarda çekmiyor.
genel olarak çok bi fark olduğunu düşünmüyorum.

  • elorelia  (30.03.19 15:36:37)