Otomatik ödeme talimatı ne zaman öder

Faturayı? Son günü mü?

aynen

  • wang  (30.03.19 15:24:02)
hatta bazen son günün mesai saati bitimi de geçer, gece 12'ye doğru öder.

unuttu mu lan yoksa diye takip etmekten bıktığım için, hem otomatik ödemede hem de kayıtli ödemelerde tutuyorum ben şahsen faturaları. kendim ödüyorum.
  • washe  (30.03.19 15:25:35)
son gün evet. ama son gün hesabınızda para yoksa eğer bi daha denemiyor ödemeyi, manuel olarak ödemeniz lazım.

  • elorelia  (30.03.19 15:37:36)
Son gün, sabahın ilk saatleri ile günün son saatleri arasında ödenir.

@elorelia
Kurumun bankayla olan anlaşmasına ve bankanın politikasına göre değişir.

Kısmi ödeme olan kurum var,
Max 3 gün daha hesap bakiyesini kontrol eden var,
Hesapta para bulamayınca KMH olmadan hesabı eksiye düşüren var,
Hesapta para olmayınca kredi kartından alan var.

Bankanızı arayıp öğrenin.
  • rastinon  (30.03.19 17:22:05)