20 yaşına dönseniz..

diyelim 20 yaşına ışınlandınız, şu kızla birlikte olmazdım, dolar alırdım. tarzı değil, daha kişisel şeyler düşünün.. napardiniz, napmak. isterdiniz? uzun ya da kısa vadeli..

Ailemin gelecegim hakkinda karar vermesine izin vermezdim en basitinden.

  • Deathrow  (29.03.19 21:29:24)
bir meslek sahibi olabilecegim bir alanda okumak isterdim.

  • dirk_41  (29.03.19 21:35:03)
çıktığı gibi bitcoin. 20 bin dolar olduğu zaman da satış.

  • washe  (29.03.19 21:36:08)
müzik için geç demez, bir yerden başlardım. adım adım, hızlı veya yavaş.
ihtiyacım olmaz, zaten biliyorum var olan bana yeter demez yeni bir dil öğrenirdim.
rahatım yerinde, buradan devam edeyim demez memnun olmasam da düzenimi ve yerimi değiştirir, yeni tecrübeler edinirdim (iş konusunda)
  • MtKrt  (29.03.19 21:50:07)
10 ayrı yetenegimin peşinde kosmaz ve bir kaçına odaklanirdim.
Bir insanın bir yılda harcadığı parayı bir haftada kazanıyor ve bir haftada yiyordum o kadar çok para harcamazdim.
Türkiye'nin tamamını geziyordum ama çok bilinçli bir gezme şekli değildi daha planlı hareket ederdim.
  • gurur  (29.03.19 21:54:20)
müzikle daha çok ilgilenir kendimi daha fazla geliştirirdim /:

  • spirit crusher  (29.03.19 22:30:47)
@deathrow +1

  • mikahakkinen  (29.03.19 22:52:12)
müzik öğsenmeye-yapmaya başlardım
spor yapardım
evde ya da barlarda pineklemezdim.
  • blacksky  (29.03.19 23:07:56)
3 yıl için değmez ya geri gitmeye..

ama sanırım 2017 yazında 1 aylık bi staj değişim fırsatıyla yurtdışı imkanım vardı, sınavına gitmeye üşenmiştim. 21 yaşıma dönüp onun sınavına girip 1 ay yurtdışına giderdim(gerçi 2016 ve 2018 yazında zaten çıktığım için biraz abartı istek de olabilir bu)

onun dışında 3. sınıfta hiçbi teorik derse girmemiştim, bu konuda kendimi takdir eder ve tekrar girmezdim o derslere

Ayrıca dönmek istemediğime karar verdim çünkü dahiliyeyi falan tekrar alamam kalsın memnunum şu an. Hatta keşke direkt 3 yıl sonraya ışınlansam tus bitmiş olsa
  • nundu  (29.03.19 23:12:31)
diş hekimi olmak için kasardım.

  • kanlakarisikyagmur  (30.03.19 00:03:18)
bi kere hemen yurt disi yaz programlarini, staj programlarini arastirir ve giderdim, diplomami aldigim gun yurtdisinda hayatima devam etmek icin her seyi yapardim.

genclik zamani sorumluluk az dusunmeniz gereken tek bogaz sizinki iken planlarinizi iyi yapin.

bir dili anadil seviyesinde ogrenir ve mutlaka bir muzik aleti calmak isterdim.
  • cairo  (30.03.19 10:47:49)
okulumu zamanında bitirirdim.

  • kimlanbu  (30.03.19 11:28:30)
Hukuk okumazdım !!!

  • photo85  (30.03.19 15:28:22)