bu bilgisayar nasıldır

www.ubuy.com.tr

merhaba. elimde yukarıdaki bilgisayarın bir üst versiyonu var. sanırım sadece ekran kartları farklı. bu linktekinin ekran kartı 2gb, benimki 4gb.

Bilgisayarı 3 yıldır kullanıyorum ama iyi mi kötü mü karar veremedim. iyi bir bilgisayar mı bu acaba?

Ek olarak, bilgisayarın açılıp kendine gelmesi çok zaman alıyor. bunu çözmek için bir şeyler yapabilir miyim? nasıl yaparım ve bu bana ne kadara patlar?

Teşekkürler.

Ssd eksik. Geri kalan her şey standart üstü sayılır. Ssd'siz laptop günümüzde kullanılmaz.

  • bos gezenin bos ustasi  (27.03.19 10:38:01)
5000e ben bunu almam, bence vasat fiyatina göre.

  • karacigerim vur kadehlere  (27.03.19 10:59:55)
Adam bunu alim mi demiyor, benim Laptop bu nasıldır iyi midir diyor. Okumadan cevap yazıyorlar:)

  • bos gezenin bos ustasi  (27.03.19 13:17:26)
oyun dışı işlerini görür ama öyle uuuuuuaah bir bilgisayar kesinlikle değil.

ssd takarsan oyun dışındaki her şeyi uçup kaçarak yapar
  • washe  (27.03.19 13:36:34)
"İyi bir bilgisayar mi?" demiş biz de cevap yazmışız: Fiyatına göre kötü.

  • karacigerim vur kadehlere  (27.03.19 16:27:07)