Whatsapp son görülmeniz açık mı?

Benim açık. Kapatan insanları hiç anlamam.

Açık. Pek bir zararını görmedim.

  • eylul  (25.03.19 19:51:45)
Son görülme de mavi tık da kapalı.

  • Amaranta ursula  (25.03.19 19:51:49)
ne var ne yoksa açık bende.

  • passion rules the game  (25.03.19 19:53:05)
kapalı olmasına öyle alıştım ki insanların ne zaman girdiğimi görmesi çok özel bi bilgiymiş gibi geliyor şu an. onlara ne yani?

  • tabii lan manyak mısın  (25.03.19 19:53:20)
normalde açıktır ama şu aralar kapalı, niye whatsappa girdi de mesajımı okumadı demesinler diye.

  • tabirimekruh  (25.03.19 19:54:10)
benim de uzunca zaman açıktı ama bir ara annem iyice bunaltınca kapattım. online olmuşsun cevap yazmamışsın diye diye

  • senolll  (25.03.19 19:56:25)
Son gorulme kapali mavi tik acik

  • matilda  (25.03.19 20:01:27)
acik birakiyorum. her sey acik zaten.

  • Leonardo~Da~Vinci  (25.03.19 20:09:42)
Açık.

  • nick konusunda kararsizim  (25.03.19 20:13:12)
hep kapalı oldu. ihtiyaç duymuyorum.

  • xvyz  (25.03.19 20:14:02)
İkisi de kapalı, ben de açanları anlamıyorum. Özelimiz sonuçta.
Bi de gördün cevap vermedin triplerinden kurtulmak için. Ya da mesajımı biri görüp cevap vermezse tribe girmeyeyim diye. Karşılıklı.

  • tinky winky  (25.03.19 21:27:20)
Ezelden beri kapalı.

Çağımızda özel hayatın gizliliğine yapılmış en büyük saldırıdır bu son görüldü, okundu, yazıldı bilmem ne. Kime ne zaman ne yazacağımın, kimin ne dediğine ne zaman vakit ayıracağımın hesabını birilerine vermek zorunda kalmak inanılmaz sinir bozucu. İnsanoğlu o kadar aymaz bir canlı ki teknolojiden kaçmak durumunda kalıyoruz yeminle.
  • Jux  (25.03.19 21:32:22 ~ 21:33:04)
hepsi açık

  • naksidil  (25.03.19 21:38:13)
Açık

  • aquarium  (25.03.19 21:51:48)
hayır, hiç bi zaman da açık olmadı.

  • obaa  (25.03.19 22:03:19 ~ 22:03:30)
Kapalı

  • bitse de gitsek  (25.03.19 22:28:04)
kapalı tabiki de. mavi tık açık. bir ara son görülme açıkken çok bakıyordum insanlarınkine ya da ilişkide olduğum kişilerinkine. kapatınca kafa rahatlıyor. şuan kimse umrumda değil.

  • mobydick  (25.03.19 22:45:53)
açık.

  • datnet  (25.03.19 23:11:15)
mobydick +1

  • interview with the vampire  (26.03.19 13:15:54)
açık değil. niye insanlar kaçta girip çıktığımı görsünler ki? kendimi gece 12 de eve girerken, mahallenin teyzelerine yakalanmış gibi hissediyorum öyle olunca.

  • buiret  (26.03.19 13:17:25)
Açık.

Birilerine ulaşmam gerektiği zaman telefonla aramak yerine Whatsapp'tan son görülmelerine bakıyorum, yakın saatlerse hmm demek ki Whatsapp'ı aktif kullanıyor, burdan yazayım telefonda yüz göz olmayaıym şimdi diyorum. Mail veya SMS'ten daha hızlı.

Annemleri arayıp ulaşamadığım zaman bi süre sorna whatsapp'a bakıyorum girmişler mi diye. Girmişlerse demek ki iyiler bi sorun yok diyorum, saat farkı yüzünden arayamıyorum sık sık, uyuyor oluyorlar filan.
  • taurina  (26.03.19 13:22:26)
açık, kapalı olması için bir sebep yok.

  • xdenizx  (26.03.19 13:25:54)
Evet. Bazen 24 saat bakmadigim oluyor.

  • perfectum  (26.03.19 13:26:51)
Açık benim son görülme de mavi tik de. Başka açılacak şeyler varsa onları da açayım.

Birinin mesajına cevap vermek istemiyorsam, görüyorum ve cevap vermiyorum. Öbür türlüsü garip geliyor. Yani ben cevap vermeyeyim ama karşıdaki okuduğumu bilmesin. Saçma değil mi bu? Birine cevap vermeyi istemiyorsam, o da bunu bilebilir, sorun yok. Kimse de gördün niye cevap vermiyorsun demedi. İlla ki bir zaman sonra cevap veririm ama. Eğer ortada bir taciz yoksa, sürekli olarak rahatsız edilmiyorsam o kişi tarafından, neden sorduğuna cevap vermeyeyim? Olumlu ya da olumsuz cevap vermemek garip geliyor. O an vermeyebilirim tabii. Müsait değilimdir, içimden gelmez ya da başka nedenler olabilir. Ama bir zaman sonra veririm.

Kapatan insanları da anlamaya çalışmıyorum. Yani bu bir özellik. Kullanmak istemeyebilir bir sebeple. O kadar abartılacak, üzerine düşünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Ama bunun özel bir bilgi olduğunu düşünmüyorum. O an bir uygulamayı kullandığını birinin bilmesi neden özel olsun ki?

Son görülme yüzünden baskı görüyorsa biri bir şekilde, sorun son görülme özelliğinin açıklığında değil, aslen.
  • windowsguvenlikduvari  (26.03.19 13:32:01)
Son görülmeyi kapatmak msn zamanındaki çevrimdışı oturum açmaya benziyor.
Açık bende.

  • cay koy geliyorum  (26.03.19 13:32:12)
hepsi açık bende. kendimizi bu kadar özel, biricik, en biricik, en önemli falan zannetmeye lüzum yok. kaçta online olduğumu, mesajı okuyup okumadığımı birilerinin bilip bilmemesinin nasıl, neden ve ne önemi var? bu konuda trip yiyorsan sorun arkadaşlık veya sevgililik ilişkinde, uygulamada veya bu özellikte değil bence.

müşterilerde belli bir saatten sonra mesaj atarsa, çok acil bir durum olmadığı sürece ertesi gün mesaim başlayana kadar yanıtlamıyorum. böyle yapınca ne demek istediğimi anlayan müşteri bir daha abuk bir saatte mesaj atmıyor zaten.
  • Phoebe  (28.03.19 11:16:20)
açık mı değil mi bilmiyordum, baktım; açıkmış.
başkalarınınkine bakmıyorum

  • füt  (28.03.19 11:21:26)
Çok merek ettiğim birşey var okdr insan zaman ayırıp cevap yazmış neye göre kime göre tikledin acaba. Bazı açıklar tikli bazıları tiksiz vs. Hadi kapalı diyenleri sevmeyip saygı göstermeyip tiklemedigini varsaysam bile manasiz bir tikleme durumu mevcut.

  • mobydick  (08.04.19 21:06:06)