altyapısı olmayan yerlerde en uygun seçenek hangisi?

arkadaşlar öncelikle merhabalar.

taşınabilir wifi seçeneğine baktım da hem fiyatı çok yüksek hem de kotası sınırlı.

normal internet bağlatmak için de altyapı yokmuş ilçede. 1 ayı bulur diyor gelmesi. 1 aya kadar gelmezse de idare edecek bir şey lazım.

en iyi seçenek nedir bu tip durumlarda. 100 gb kotası olsa yeter.

not: laptop için.

farkli illerde havadan kablosuz internet dagitimi yapan firmalar var fiyatlari da uygun . mesela eskisehirde feniks.net. taahhut olmuyor kota olmuyor fiyatlari uygun. altyapi olmaanlar icin iyi bir cozum. catiniza alici yerlestiriyor oradan aliyorsunuz interneti

  • eipcack  (25.03.19 16:58:51)