satabileceğim ne üreteyim? ne yapsam alırsınız?

abi ben ne yapsam alırsınız? tahtadan anahtarlık kaba olur yapsam almazsınız? yağlı boya resim yapsam çirkin olur almazsınız. bıçak yapsam yasak galiba. ne yapsam alırsınız olm siz? kaça alırsınız bi de? ellerimle yapacam. hobi olarak. olm derdim para değil de. satılsın istiyorum, çöpe gitmesin. tahta metal plastik aklınıza gelecek pek çok aletim var.

elalem gidiyor ceviz kütük dilimlettiriyor, formika frezesi ile içini dışını oyup saksı yapıyor 300 500 den koyuyor, ee koyduklarına göre satılıyor demek ki.

  • killerbee  (23.03.19 23:00:15)
  • gurur  (23.03.19 23:01:09)
Ahşap oyuncak.

  • gurur  (23.03.19 23:03:12)
google'a "handmade wood products" yazınca çıkanlar güzel fikirler verebilir.

  • ucurulmamak umidiyle  (23.03.19 23:07:05)
Bu ses bombası, hoparlör gibi aletleri nostaljik radyo tasarımı içinde satiyorlar ve sırf tasarımından dolayı çok ilgi görüyor.yaslilar kendileri için orta yaşlılar hatıra için vs alıyor. Buradan yola çıkarak: Gemi, radyo, fotoğraf makinesi şekilli hediyelik eşyalar insanlara her zaman cazip gelir, romantik ve nostaljik bulunur.bu şekillerde bişey üretip eskitme görünümlü boyalarla boyayıp çok rahat satarsiniz meraklısına

  • gurur  (23.03.19 23:07:38)
sabun olabilir.

  • diffarentiationation  (23.03.19 23:10:13)
İçinde pektin ve de glikoz şurubu olmayan reçel yaparsan ben alırım.
Ama öyle üzerine kenarına dantel yapılmış bi parça çuval bezi iliştirip, eşek yüküyle para istemeyeceksin. Fiyatı makul, mantıklı olacak.

  • Mirket  (23.03.19 23:12:22)
Kuksa

  • veritaslibertas  (24.03.19 00:26:10)
Ev yapımı reçel marmelat kavurma yoğurt yapıp bir pazarda satılabilir. Ya da moda gibi yerlerde sokak tezgahı açıp.

  • filipis  (24.03.19 09:22:51)
kuksa demeye geldim. yapıp satanlar var bisürü. ben almam ama. ahşap oyuncak da güzel fikirmiş onu alabilirim, hatta böyle puzzle/tangram gibi olan bişey yapabilirsen tadından yenmez, misal: www.google.com

  • taurina  (24.03.19 11:09:21)
Abi uygun fiyata büyüük çoook büyüük boy ahşap çerçeve yapma şansın var mı kaça olur 80x120 mesela

  • photo85  (24.03.19 20:32:28)