Bisiklet

Merhabalar, arada işe gidip gelirken ve gezme amaçlı kullanmalık şehir bisikleti arıyorum. Bel fıtığım var ve dik olarak kullanabileceğim, 10 gidiş 10 geliş olarak günde 20 km yapabileceğim (haftada 1 veya 2 gün), bütçe olarak da 2000 tl’yi aşmayacak bir bisiklet istiyorum. Şu ana kadar baktığım iki modelden biri decathlonda olan model, diğeri ise bisan ctx 600 modeli.

Tavsiye verebilecek olan arkadaşlar varsa sevinirim.

carrarobisiklet.com

şehir bisikleti soran herkese carraro tavsiye ediyorum. kendim de 2 sene 227 modelini kullandım aşırı memnundum. yarış bisikletine geçtiğim için sattım.

araştırarak daha ucuza bulabilirsin. görmen için attım linki.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (19.03.19 15:19:57)
Ben senin yerinde olsam butceyi yukseltir 7-8 bine bir tane elektrikli bisiklet alirdim. Hafiften pedal ceviriyorsun zorlanmadan saatte 30 40 km yaparak gidiyor. Yokuslarda falan buyuk kolaylik.
Hatta soyle bise buldum git al bence.
www.sahibinden.com
  • bos gezenin bos ustasi  (19.03.19 15:32:08)
Btwin elops veya hybrid modeli iyidir. Carraro da pişman etmez. Diğer markalarda düzgün bir model bulabilmek için bütçeyi yükseltmek gerekiyor.

  • duseyazar  (19.03.19 15:42:02)
Sedona 410, 1800 ile 2000tl arası. Bisiklet forumlarında sevilen bir makine, hafif verimli.
urun.n11.com

Btwin www.decathlon.com.tr

Giant escape 3. 2500 tl
www.giant-bicycles.com

Mosso www.mossobisiklet.com 1500 tl.

Tavsiyem şehir içinde ayarlanabilir maşaya ve disk frene gerek yok. Hafif geometrisi size uygun birini seçin. Dik oturmak istediğiniz için gidip denemeniz iyi olur.
  • karacigerim vur kadehlere  (19.03.19 16:33:46 ~ 16:45:37)
karacigerim vur kadehlere'nin dediklerine katilmakla beraber verdigi onerilerin hicbiri yeterince dik degil ve daha ziyade atletik geometrileri var. Bel fitigi olan birine tavsiye etmezdim.

  • hot potato  (19.03.19 18:34:58)