[]

Vakıfbank kredi kartından nakit avans çekmek hakkında?

Arkadaşlar internet bankacılığından nakit avans seçiyorum taksit sayısını vs seçiyorum.

Şak diye para hesabıma mı geçer yoksa faiz oranlarını falan söyler mi onaylıyor musunuz diye?

ona göre işlem yapıcam çünkü, birden para hesabıma geçerse sıkıntı.

ATM'den yapsam nasıl olur bir de?


bana çekeceğim miktara ne kadar faiz koyuyor onu öğrenmem lazım.

 
www.vakifbank.com.tr

buradan hesaplanmıyor mu=?
  • elorelia  (14.03.19 17:35:25) 
Garanti bir ara sıkıntıydi ama vakıf İnternet bankacılığı onaylı çalışıyor


  • birtambirboludort  (14.03.19 22:02:32) 
Ben demin çektim, aylık %2,25 akdi faiz alıyor. Kaç ay olduğuna göre vs değişmiyor. Ben 540 gibi bi şey çektim, 570 falan ödeyeceğim. Benimki vadesiz hesap bu arada.

Ben atm den yaptım, önce tutarı girdim sonra faiz ister misiniz diye seçenek çıktı, kabul ettim, kaç faiz istediğim ve buna işleyecek faizi gösterdi, taksit sayısını seçtim, sonra ödeme planı gösterdi, ne kadar faiz işleyecek vs. Kabul ettim sonra verdi parayı.
  • turuncu tonlarda  (14.03.19 22:04:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.