[]

sevgili beşiktaşlılar

beşiktaşın bu sene şampiyon olma durumu var mı?
 
Yok.


  • Seriusestquamcogitas  (13.03.19 14:22:08) 
maalesef yok


  • basond  (13.03.19 14:23:51) 
matematiksel olarak var.

mantıksal olarak yok.
  • isvicre rakisi  (13.03.19 14:33:16) 
yok. olursa nesiller boyu anlatılacak bir mucize olur. bitime 9 hafta kala liderle arasında 13 puan fark var. bu demektir ki beşiktaş'ın şu an birinci sıradaki takımı geçebilmek için 5 maça ihtiyacı var. diğer bir deyişle, lider TÜM maçlarını kaybederken beşiktaş hepsini kazanırsa anca bitime 4 hafta varken birinci olabiliyor. tabii bu süreçte ikinci sıradaki galatasaray'ın da (beşiktaş üçüncü) ciddi puan kayıpları yaparak devre dışı kalması, tıpkı başakşehir gibi sağlı sollu puan kaybetmesi gerekiyor.

velhasıl o iş olmaz. beşiktaş 8 maçtır kazanan, inanılmaz top oynayan bir takım olsa gayet mümkün görürdüm, %40-50 derdim ama şu an %1'den fazla değil ihtimal. başak ve galatasaray kalan toplam 18 maçın 5'ini kazansa bile beşiktaş'ın mevcut kapasitesiyle üst üste 5-6 maç kazanması çooook zor. rize ve galatasaray'la dışarıda, başak'la içeride oynuyorlar. fikstür de kolay sayılmaz. %80 başak, %20 galatasaray şampiyon.
  • der meister  (13.03.19 14:38:50 ~ 14:39:01) 
o zaman şöyle sorayım;

beşiktaş şampiyon olmasa bile önümüzdeki dönemde coşkulu geçicek bir maçı var mı? derbi olur, başka bir şey de olur,
  • füt  (13.03.19 15:17:51 ~ 17:22:22) 
yok maaelesef


  • kanlakarisikyagmur  (13.03.19 15:29:09) 
imkansız


  • neoluyokardesimnebutantantana  (13.03.19 15:53:45) 
Besiktas sampiyon olsun bu sene cirilciplak ve yalinayak polis yakalayana kadar ciglik atarak kosarim. O kadar yok.


  • bos gezenin bos ustasi  (13.03.19 17:34:53) 
beşiktaş'ın kendi evindeki maçlarını soruyorsan dikkate değer sayılabilecek iki maç var: biri liderle olduğu için başakşehir maçı, diğeri de ankaragücü maçı. bildiğim kadarıyla beşiktaş-ankaragücü kanlı bıçaklı ama açıkçası bu durumun sporla pek ilgisi yok, yani normalde izlemeyecek birisi "ooo ankaragücü maçı varmış" deyip de beşiktaş'ın ankaragücü maçını izlemez galiba.

beşiktaş'tan bu sezonun geri kalanında bir cacık olmaz yau. kongresi, şenor'u, fikosu derken yine tozuttular. fener'i veya neblim kümede kalmaya çalışan erzurum'u takip etmek bile daha keyifli olur sanırım bu saatten sonra.
  • der meister  (13.03.19 18:12:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.